Maitinimas vaikų darželyje "Zuikutis":

- pusryčiai (1,25 €/diena),

- pietus (3 €/diena),

- vakarienė (1,25 €/diena).

    Jei vaikas susirgo ar dėl kitų priežasčių neatvyko į darželį, ir apie tai šeima informavo mokytoją iki 8.45 val., maisto  neužsakome ir už jį nereikia mokėti.

   "Zuikučio" valgiaraštį sudaro dietologas. Valgiaraštis gali būti individualizuojamas pagal šeimos pageidavimus: pas mus maitinimą užsako ir alergiškiems, ir nevalgantiems tam tikrų produktų vaikams. Jeigu šeima pageidauja, galime sudaryti ir visiškai individualų valgiaraštį. Abiems atvejais maitinimo kaina yra derinama individualiai.

   Visada šviežia, sveika ir maistinga, neapsakomai skanu, paruošta su meile, subalansuota. Svarbu dar vaikystėje suformuoti teisingus mitybos įpročius. Pas mus vaikučiai valgo tris kartus per dieną, o valgiaraštis sudarytas remiantis dietologo rekomendacijomis bei Visuomenės sveikatos centro nurodymais. Be to, dalyvaujame pieno ir vaisių vartojimą skatinančiose programose, todėl mitybos racionas yra pilnavertiškas ir specialiai pritaikytas augantiems organizmams. Pažindinamės su įvairiais maisto produktais, taip ne tik gauname reikalingų maisto medžiagų, bet ir tampame mažiau išrankūs. Alergiškiems vaikučiams sudaromas specialus valgiaraštis atsižvelgiant į tėvelių prašymus. Taigi „zuikutis“ darželyje visada sotūs ir laimingi būna visi vaikučiai.